Raumplan č.36

Detail bytu, úvodní obrázek
Raumplan – Objekt č.36 3+kk

  001 Zádveří

  6.5

  002 Garáž

  18.5

  003 Schodiště

  2.3

  004 Obývací pokoj + Kuchyň

  23.4

  005 Umývárna

  3.3

  006 WC

  1.2

  007 Sklad

  2.2

  101 Chodba + Schodiště

  9.5

  102 Šatna

  8.6

  103 Ložnice

  17

  104 Koupelna

  6.4

  105 Pokoj

  20.3

  106 Chodba

  4.6

Užitná plocha 123.80
Celková podlahová plocha 126
Celková plocha pozemku 225
Cena dokončené nemovitosti vč. DPH Na dotaz
Stav K dispozici

Popis

Jedná se o nadčasové bydlení v řadovém rodinném domě s unikátním systémem podlaží ve dvou výškových úrovních, které napomáhá maximálně využít svažující. Fasády s okny domu jsou směřovány na ideální světové strany pro vnitřní prostředí rodinného domu – východ a západ. Přístupové fasády jsou zpravidla východní, a propojení domu se zahrádkou je provedeno na západní fasádě domu.

Dispozice domu je navržena jako dvoupodlažní 3+KK s podzemním podlažím, které na straně vnitrobloku vystupuje na úroveň zahrádky v podobě obývacího pokoje s kuchyní. Podlahová plocha domu je 126 m2. Součástí domu je zahrádka, předzahrádka s příjezdovou cestou, integrovaná garáž pro jeden automobil o výměře 18,5 m2 a pozemek o ploše 225 m2.

Dům se přizpůsobuje svažitému terénu a spojuje úroveň východní komunikace s odlišnou výškovou úrovní vnitrobloku. Každé podlaží tak má dvě výškové úrovně, což ústí v ideální propojení exteriérů interiérem a maximální využití ploch. Výškový rozdíl mezi jednotlivými domy se projevuje zejména na zahradách pozemku, které se terasovitě přizpůsobují terénu.

Garáž pro jeden automobil je propojena přímo se zádveřím domu. Ze zádveří domu je přístup do chodby se schodišťovým jádrem. Prostor pod ním je v 1.NP využit jako úklidová komora. Při průchodu schodišťovým jádrem se obyvatel domu v 1.PP dostává do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Přímo z kuchyně je přístup do malé technické místnosti se samostatným umyvadlem a toaletou. Prostor obývacího pokoje je se zahrádkou přímo propojen velkým oknem přes celou šířku fasády domu. Po vystoupání schodišťovým jádrem do první úrovně 1.NP se obyvatel domu ocitne v chodbě, která prostředkuje přístup k jednomu z pokojů a oddělené šatně. Ve druhé výškové úrovni 1.NP se nachází přístup do hlavní koupelny domu a ložnice.

Dům je vybaven zásobníkovým ohřívačem vody. Vytápění je zajištěno pomocí podlahového vytápění. Všechny objekty jsou postaveny na principu systému VELOX, vnitřní příčky jsou vytvořeny ze sádrokartonových konstrukcí. Střecha objektu je plochá s extenzivní zelení, která je šetrná k životnímu prostředí díky schopnosti zadržovat vodu a zlepšovat mikroklima okolního prostředí.

Vizualizace mají pouze ilustrativní charakter a společnost
ARCHITEKTONIKA 3000, spol. s r.o. si vyhrazuje právo na změny